Керівництво

 

КІШТУЛИНЕЦЬ Радіон Володимирович - голова Ужгородської районної державної адміністрації

Телефон: (0312) 61-45-87

E-mail: uzh-rda@carpathia.gov.ua

Народився 12 грудня 1986 року в місті Ужгороді Закарпатської області.

У 2004 році з відзнакою закінчив юридичний факультет економіко-правового технікуму при МАУП.

У 2009 році закінчив Ужгородський національний університет та здобув кваліфікацію спеціаліста з права.

У 2014 році закінчив економічний факультет Карпатського університету ім. Августина Волошина і здобув кваліфікаційний рівень спеціаліст з фінансів і кредиту, викладач ВНЗ.

У 2016 розі закінчив факультет філософії Карпатського університету ім. Августина Волошина і здобув кваліфікаційний рівень бакалавр.

Трудову діяльність розпочав у травні 2009 року  на посаді головного спеціаліста відділу претензійно-позовної роботи та координації зв’язків з правоохоронними органами юридичного управління Ужгородської міської ради. З серпня 2009 року працював в управлінні освіти Ужгородської міської ради на посаді головного спеціаліста – юрисконсульта. З квітня 2011 року по липень 2012 працював юрисконсультом в КП ЖРЕР №5. З липня 2012 року по січень 2013 року працює юристом у ТОВ „Оір – Сервіс”.

З січня 2013 прийнятий на посаду спеціаліста І категорії юридичного відділу Головного управління Держземагенства у Закарпатській області.

 З лютого 2013 року по липень 2013 року працював на посаді головного спеціаліста сектору запобігання та протидії корупції Головного управління Держземагенства у Закарпатській області.

З липня 2013 року по жовтень 2015 року прийнятий на посаду заступника начальника Управління Держземагенства у Мукачівському районі.

З жовтня 2015 року по червень 2016 року працював головним спеціалістом відділу державного земельного кадастру у Мукачівському районі Закарпатської області.

Займався підприємницькою діяльністю.

Був керівником ряду молодіжних громадських організацій, членом ради з питань молодіжної політики Ужгородської міської ради, політичним консультантом на громадських засадах депутатів різних рівнів.

З 2010 по 2017  роки був головою Закарпатської обласної організації політичної партії „Зелені”.

З листопада 2020 року член виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

МАЦКО Христина Карлівна - перший заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації з питань економічної, аграрної політики, торгівлі і побутових послуг, зовнішньоекономічних зв’язків, розвитку малого та середнього бізнесу, туризму та рекреації, інвестиційної діяльності, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту і зв’язку, охорони довкілля, техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ветеринарної медицини, використання та охорони земель і природних ресурсів в районі.

Телефон: (0312) 61-57-44

E-mail: uzh-rda@carpathia.gov.ua

Народилася 31 січня 1975 року в місті Ужгороді Закарпатської області. У 2009 році закінчила Ужгородський навчальний центр Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю “Товарознавство та комерційна діяльність”, отримала кваліфікацію “спеціаліста з товарознавства та комерційної діяльності, товарознавця”.

Трудову діяльність розпочала у 1993 році на посаді помічника менеджера Ужгородського представництва акціонерного товариства „Фірма „Торговий Дім”. Починаючи з травня 2001 року по січень 2004 року працювала: рахівником по податках, головним бухгалтером в Коритнянській сільській раді, а з січня 2004 року по червень 2005 року – головним бухгалтером, згодом –  спеціалістом ІІ-ї категорії Часлівецької сільської ради. З червня 2005 року призначена заступником начальника бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації, з листопада 2005 року до 2010 року обіймала посаду головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації. У червні 2010 року призначена на посаду заступника начальника бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації, після чого була переведена на посаду начальника відділу контролю, обліку та фінансового забезпечення фінансового управління райдержадміністрації. 

Заміжня, виховує двох доньок.

20 грудня 2019 року розпорядженням голови райдержадміністрації №134-к від 19.12.2019 року призначена на посаду першого заступника голови Ужгородської райдержадміністрації. 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ДУПИН Віталій Михайлович - заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації.

Телефон: (0312) 61-46-06

E-mail: uzh-rda@carpathia.gov.ua

Народився 11 серпня 1994 року в селі Грушово, Тячівського району, Закарпатської області, українець, громадянство України.

У 2011 році закінчив Прикарпатський військової - спортивний ліцей-інтернат, де здобув повну середню освіту.

У 2011 році вступив до Відділення підготовки фахівців для органів військової прокуратури Генеральної прокуратури України Військово-юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, де в 2017 році отримав диплом магістра права.

В лютому 2017 року наказом Міністра оборони України присвоєно військове звання – лейтенант.

З вересня 2020 року навчаюсь на факультеті публічного управління та адміністрування Львівського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України. Заочна форма. Магістратура.

Досвід роботи:

Вересень 2017 року – січень 2020 року – Державний виконавець Ужгородського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області;

Січень 2020 року – лютий 2021 року – перший заступник голови Перечинської районної державної адміністрації Закарпатської області;

Громадська діяльність:

Жовтень 2018 року – теперішній час - голова Ужгородської міської територіальної організації Союзу юристів України.

Викладацька діяльність:

Вересень 2018 року – теперішній час – старший викладач кафедри правознавства та канонічного права Карпатського університету імені Августина Волошина.

Сімейний стан – одружений.

16 лютого 2021 року розпорядженням в.о. голови райдержадміністрації №13-к від 15.02.2021 року призначений на посаду заступника голови Ужгородської райдержадміністрації. 

Остання зміна сторінки: 23-11-2021 16:38