Новини

Від початку тижня в Закарпатті вакцинувалося понад 16 тисяч осіб

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Пацкан прокоментував хід імунізації проти COVID-19 в області.

За його словами, від початку тижня закарпатські медики виконали 16 600 щеплень. 

Минулої доби, 2 грудня, вакцинувалося 6 580 осіб. Як зауважив Олександр Пацкан, це один із найвищих показників вакцинації у Закарпатті від старту кампанії.

З 6 грудня починають діяти нові карантинні правила.

З 6 грудня починають діяти нові карантинні правила. Ми підготували серію роз'яснень про основні зміни на жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки.

Цього разу детально пояснюємо, які документи потрібні та яких правил слід дотримуватися для відвідування громадських закладів, театрів, кіно, кафе, ресторанів, спортзалів, готелів тощо.

▪️ Які умови роботи та відвідування громадських закладів на жовтому рівні?

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець овідомив про ситуацію із наслідками несприятливої погоди третього грудня на території Ужгородського району.

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець на своїй особистій сторінці у соціальній мережі „Фейсбук” повідомив про ситуацію із наслідками несприятливої погоди третього грудня на території Ужгородського району.

„Погодні умови цієї ночі: синоптики прогнозували сильні зливи та у гірських районах Закарпатті - опади у вигляді снігу, або мокрого снігу.

В області виконали понад 500 тисяч щеплень від COVID-19

У Закарпатській області триває імунізація проти коронавірусної інфекції. 

Від початку вакцинальної кампанії медики виконали 505 603 щеплення. 

За цей час 216 тисяч краян отримали дві дози вакцини.

Станом на сьогодні у регіоні повністю імунізовано 17.35% населення.

Безоплатно зробити щеплення однією з чотирьох вакцин на вибір закарпатці можуть у будь-якому Центрі вакцинації чи пункті щеплення у зручний для них час.

Реконструкція: в районній лікарні Берегова влаштували систему опалення

У Берегівській центральній районній лікарні ім. Б. Ліннера тривають будівельні роботи. В межах національної програми у закладі охорони здоров’я реконструюють чотири відділення та три операційні блоки. 

Про стан реалізації проєкту президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» повідомив Петро Добромільський, в. о. голови Закарпатської ОДА.

Восени закарпатські медики виконали понад 280 тисяч щеплень

В.о. голови облдержадміністрації Петро Добромільський повідомив, як закарпатці імунізувалися восени.

За його словами, протягом вересня – листопада в області виконали 281 123 щеплення. Упродовж трьох місяців понад 130 тисяч краян завершили вакцинальний комплекс.

Найбільше охочих імунізуватися було саме в листопаді, тоді медики провели 114 тисяч щеплень.

Труднощі з генерацією COVID-сертифіката: що робити

Під час генерації COVID-сертифікатів у Дії іноді виникають труднощі.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Пацкан зауважив, що закарпатці можуть звертатися у пункти допомоги з отримання документів про вакцинацію в Ужгороді, Хусті та Мукачеві.

«Уже майже місяць у трьох Центрах вакцинації в області діють спеціальні осередки, де можна отримати консультацію і допомогу в генерації документа, що підтверджує отримання щеплення проти коронавірусу», – зазначив Олександр Пацкан.

МОБІЛЬНІ ГРУПИ В ДІЇ: РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕВІРОК

Рейдові групи в складі співробітників поліції,  Держспоживслужби, органів місцевого самоврядування під контролем керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі, заступника голови Ужгородської райдержадміністрації Віталія Дупина  постійно проводять перевірки осіб, які перебувають на самоізоляції, суб’єктів господарювання  (розважальних закладів, торгових центрів, ресторанів, кафе)  громадських місць, релігійних установ.

За листопад мобільними групами перевірено: