Новини

ТУРИСТИЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ. Міжгірщина: Церква Введення Пресвятої Богородиці

Міжгірський район – своєрідна туристична Мекка Закарпаття. Хто й не бував там, все одно чули і про Шипіт, і про Колочаву, і про Синевир… Сюди їдуть круглий рік, що мотивує до розвитку рекреаційної інфраструктури і відкриття нових місць і родзинок, які вразять закарпатців і гостей краю.

Локація: с. Розтока.

За січень-жовтень 2018 року до бюджетів усіх рівнів Закарпатської області надійшло податків, зборів та інших доходів у сумі 10 779,1  млн. грн

За січень-жовтень 2018 року до бюджетів усіх рівнів Закарпатської області надійшло податків, зборів та інших доходів у сумі 10 779,1  млн. грн., що більше надходжень відповідного періоду минулого року на 2 257,3 млн. гривень або на 26,5 відсотка.

З початку року на розгляд експертів Закарпаття надійшло близько 9 тисяч проектів землеустрою

У рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з початку року до органів Держгеокадастру Закарпатської області надійшло з інших областей 8934 проекти землеустрою. Опрацьовано 8773, з них отримали позитивний висновок – 7198, відмовлено – 1 575 та знаходиться на розгляді – 161 проект.
Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Тячівському (1 574), Міжгірському  (1383) та Виноградівському (1018) районах.

Закарпаття відзначає День Гідності та Свободи (+ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 21 листопада, Закарпаття вшановує громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, відзначаючи з усією країною День Гідності та Свободи.
Керівники області, міста Ужгород, військовослужбовці, представники громадськості зібралися в обласному центрі біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України, аби віддати шану тим, хто ціною власного життя виборював право України на європейський вибір і світле майбутнє.

Москаль: «Деякі сільради Закарпаття через відсутність фінансових надходжень готові саморозпуститися» (+ ДОКУМЕНТ)

Сільським радам Закарпатської області до кінця 2018 року не вистачає на зарплату 16,3 мільйонів гривень.

Президент доручив представити до державної нагороди прикордонника Вадима Березенського, який героїчно загинув на ділянці українсько-румунського кордону

Українські прикордонники несуть небезпечну службу не лише на лінії фронту. Про це сказав Президент Петро Порошенко під час зустрічі з прикордонниками в Черкасах. Глава держави доручив представити до державної нагороди прикордонника Вадима Березенського, який героїчно загинув на ділянці українсько-румунського кордону «Ділове».

Президент: Маємо підтримати пенсіонерів, бо пенсії зростають найменше

Президент Петро Порошенко подякував представникам бізнесу за безпрецедентну відкритість співпраці та відзначив спільні зусилля у проведенні реформ в Україні. Про це Глава держави сказав на щорічній зустрічі членів Європейської бізнес асоціації.

Обласна комісія підтримала розподіл коштів субвенції на придбання житла для восьми закарпатців із числа дітей-сиріт

У вівторок, 20 листопада, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Галаса відбулося чергове засідання обласної комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2018 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт і осіб з їх числа.