Пошук

Розширений пошук»

 

 

 


На головну


Регуляторна політика. Реєстр регуляторних актів. Тячівська РДА. Про положення "Єдиного офісу" з оформлення дозвільних документів у сфері господарської діяльності в Тячівському районі.


Дата: 04.12.06 16:58  


Погоджено:

Голова Представництва

Держ. комітету України з питань

регуляторної політики та

підприємництва у Закарпатській області

27 лютого 2006 року

рішення № 17/02-02

Затверджено:

розпорядженням голови

державної адміністрації

№ 161 від 15.03.2006

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Єдиний офіс з оформлення дозвільних документів у сфері господарської діяльності в Тячівському районі.

 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Єдиний офіс з оформлення дозвільних документів у сфері господарської діяльності (далі - Єдиний офіс) є дорадчо-консультативним, інформаційним та погоджувальним органом, створеним на базі Тячівської районної державної адміністрації.
Єдиний офіс не є юридичною особою та діє на основі зосередження органів державної влади, територіальних органів нагляду та контролю (далі - представники дозвільних органів) у єдиному приміщенні, де здійснюється їх робота з приймання, розгляду заяв, прийняття рішень щодо дозволів або погоджень та видачі дозвільних документів на започаткування господарської діяльності.
Єдиний офіс у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та відомств, нормативно-правовими актами місцевого рівня, нормативно-технічною документацією, Положенням про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарської діяльності та Представництвом Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва в Закарпатській області та Порядком взаємодії дозвільних органів, які здійснюють прийом суб’єктів господарювання в одному приміщенні .
Матеріально-технічне забезпечення діяльності Єдиного офісу здійснюється за рахунок Тячівської районної державної адміністрації.

 

ІІ. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

В цьому Положенні наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:
Дозвільні процедури - процедури, пов'язані з розглядом заяв та видачею документів дозвільного характеру.
Документ дозвільного характеру - документ встановленого зразка (дозвіл, спеціальний дозвіл, погодження, висновок, довідка, тощо), який дає суб'єкту господарювання право на провадження господарської діяльності, а також окремих видів господарських операцій, відносин чи видів господарської діяльності.
Дозвільні органи - органи виконавчої влади, інші установи, підприємства та організації, уповноважені відповідно до законодавства видавати документи дозвільного характеру.
Суб'єкт господарської діяльності - зареєстрована в установленому законодавством порядку юридична особа незалежно від її організаційно-правової форми та форми власності, яка провадить господарську діяльність, а також фізична особа - підприємець.
Працівники Єдиного офісу - Адміністратор – спеціаліст І категорії відділу торгівлі та побутового обслуговування населення управління економіки райдержадміністрації.
Заявники - суб'єкти підприємницької діяльності, а також уповноважені ними особи, що звертаються в єдиний офіс для отримання консультацій, інформації та документів дозвільного характеру.
Дозвільні органи та органи виконавчої влади , які приймають участь уроботі “Єдиного офісу”:
1. Тячівська  районна державна адміністрація, управління економіки.
2. Тячівський  районний відділ земельних ресурсів.
3. Тячівська районна санітарно-епідеміологічна станція.
4. Тячівська державна екологічна інспекція.
5. Тячівський районний відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства державної адміністрації.
6. Тячівський районний відділ УМВС України.
7. Тячівський районний відділ УМНС.


III ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ, ЗАВДАННЯ ТА НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЄДИНОГО ОФІСУ


Принципом діяльності “Єдиного офісу” є об'єднання організаційних та технічних зусиль дозвільних органів з метою скорочення витрат часу та вартості процедур для суб'єктів підприємницької діяльності, що їх отримують, спрощення процедур отримання документів дозвільного характеру, оптимізації документообігу.
Дозвільні дії в межах кожної процедури, що є об'єктом роботи в форматі “Єдиного офісу” виконуються без особистої присутності Заявників в проміжках між поданням пакету документів та отриманням документів дозвільного характеру. У разі, якщо проходження процедури за результатами окремих етапів, кроків вимагає подання від Замовника додаткових документів або виконання окремих робіт, то для забезпечення вчасності та повноти проходження процедури Адміністратор при прийнятті документів інформує про це Заявника.

Основними  завданнями “Єдиного офісу” є:
-надання суб'єктам господарської діяльності інформаційної, консультаційної та практичної допомоги, пов'язаної з отримання документів дозвільного характеру;
-розробка та впровадження заходів для спрощення механізмів і скорочення термінів отримання у відповідних установах документів дозвільного характеру;
-вивчення причин виникнення наявних перешкод у започаткуванні та здійсненні господарської діяльності;
-надання пропозицій щодо перегляду чинних Технічних регламентів;
-здійснення погоджувальних (дозвільних) процедур дозвільними органами;
-проведення моніторингу та аналізу діяльності дозвільних органів щодо дотримання ними порядку здійснення дозвільних процедур.

Представники дозвільних органів, що беруть участь в роботі “Єдиного офісу”,  повинні забезпечувати:
-здійснення діяльності у межах своєї компетенції в порядку, передбаченому чинним законодавством , Положенням про адміністратора та його взаємодію з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарської діяльності та Державним комітетом України з питань регуляторної політики і підприємництва в Закарпатській області, Порядком взаємодії представників дозвільних органів, які здійснюють прийом суб’єктів господарювання водному приміщенні, та цим Положенням ;
-надання вичерпного переліку документів для отримання відповідного документу дозвільного характеру;
-надання чітких вимог щодо оформлення документів, які подаються для отримання дозвільного документа;
-дотримання термінів щодо розгляду поданих документів, прийняття відповідного рішення про видачу дозвільних документів або вмотивованого повідомлення Заявника про прийняте рішення про відмову на підставі поданих документів;
-дотримання розміру оплати послуг за видачу документів дозвільного характеру, що надаються дозвільними органами у межах, визначених законодавством.

 

ІУ. РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ ЄДИНОГО ОФІСУ


Єдиний офіс працює щоденно з 9.00 до 18.00 години за киівським часом крім вихідних та святкових днів. Перерва на обід з 13.00 до 14.00.
Прийом заяв, попереднє консультування та інформування веде Адміністратор “Єдиного офісу” щоденно з 9.00 до 18.00 годин.
У вівторок і четвер з 14.00 до 18.00 год. проводяться спільні засідання представників дозвільних органів (єдина комісія).
Єдина комісія по розгляду заяв та попередньому погодженню на отримання певного дозволу на ведення господарської діяльності розглядає спірні питання., які виникають в ході роботи єдиної комісії, заносяться ці питання до протоколу, який веде Адміністратор “Єдиного офісу”. Протокол засідання єдиної комісії є офіційним документом, який підтверджує обговорення і здійснення висновків єдиною комісією. За необхідності члени єдиної комісії можуть виїжджати на місце для спільного обстеження відповідних об'єктів.

Повноваження Адміністратора Єдиного офісу:

- надання Заявникам консультацій щодо оформлення документів, які подаються на отримання дозвільних документів, послідовності дій, плати за документи дозвільного характеру, термінів проходження процедур;
- організація роботи єдиної комісії з видачі документів дозвільного характеру;
- координація дій, документообігу між дозвільними органами, що працюють в рамках Єдиного офісу;
- здійснення моніторингу та аналізу надання дозвільних процедур та одержання документів дозвільного характеру;
- підготовка відповідних звітів та пропозицій райдержадміністрації і дозвільним службам щодо оптимізації цих процедур;
- надання доступу до бази даних з інфраструктури підтримки підприємництва в Закарпатській області;
- контроль за належною експлуатацією приміщення, офісного та технічного оснащення та його зберігання в приміщенні “Єдиного офісу”.
Керівники дозвільних органів визначають своїм наказом кандидатури відповідальних осіб, які уповноважені до видачі дозвільних документів у “Єдиному офісі” та/або відповідальної особи за прийняття та доставку до дозвільних органів документів, а також встановлюють час, у який працівники “Єдиного офісу” матимуть можливість працювати з відповідальними особами з метою підготовки та видачі дозвільних документів.
Інформація Заявнику може надаватись у наступних формах: під час консультацій з Адміністратором “Єдиного офісу”, шляхом розміщення на інформаційних стендах, у мережі Інтернет на сайті Тячівської райдержадміністрації або на сайті Тячівської міської ради.
Підставами для прийняття рішення про відмову Заявнику є:

 -недостовірність, неповнота та невідповідність відомостей у документах, поданих Заявником для отримання документу дозвільного характеру;
-недостатня кількість вхідних документів, поданих Заявником для отримання документів дозвільного характеру;
-невідповідність відомостей у вхідних документах та недотримання вимог нормативно-правових, відомчо-розпорядчих актів дозвільних органів та державних будівельних норм у технічній документації Заявника.

У разі відмови Заявник може подати документи на повторний розгляд після усунення причин, що стали підставою для відмови.


V. ПРОХОДЖЕННЯ ДОЗВІЛЬНОЇ ПРОЦЕДУРИ

1.Проходження дозвільної процедури передбачає обов'язкову послідовність робіт з документами Заявника працівниками “Єдиного офісу” та відповідальними особами від дозвільних органів (далі –представники ).
2.Кожен виконавець робіт, отримуючи пакет документів Заявника, перевіряє наявність повного пакету документів та відомостей, зазначених у них. У разі невідповідності відомостей або неповного пакету документів, він повертає документи Адміністратору “Єдиного офісу”  з заповненням типового бланку з зазначенням причини відмови у прийнятті документів, з підписом та дати.
3. Виконавець робіт реєструє пакет документів Заявника проходження процедури, проставляє свій підпис та дату.
4. Протягом обумовленого терміну кожен виконавець робіт забезпечує здійснення відповідної дозвільної процедури (підготовка та надання документу дозвільного характеру виконання інших робіт), передає документи Адміністратору, про що ставить підпис та дату у бланку дозвільної процедури,
5.Адміністратор, отримуючи пакет документів Заявника від виконавця робіт, перевіряє наявність повного пакету документів та факт здійснення відповідної дозвільної процедури та/або видачі документу дозвільного характеру Заявникові, про що робить запис, ставить підпис та дату у журналі .




Реєстрація


Логін
Пароль
Реєстрація »  

 

 

 

Усi новини
3 грудня 2008

Завтра, 4 грудня, в 17.00 – урочисте відкриття  V Міжнародного турніру з гандболу на кубок олімпійської чемпіонки Ніни Гецко.
Матч «Галичанка» Львів – «Ростов-Дон» Росія – 15.30,  «Карпати»Ужгород – «Бая-Маре» Румунія  -  18.00.

2 грудня 2008

У вівторок, 2 грудня, в рамках відзначення Міжнародного Дня інвалідів  відбувся брифінг начальника головного управління праці та соціального захисту населення Віктора Мацола .

1 грудня 2008

Шановні колеги!
У вівторок, 2 грудня, о 10.00 в прес-центрі облдержадміністрації відбудеться брифінг начальника головного управління праці та соціального захисту населення Віктора Мацоли. Йтиметься, зокрема про соціальний захист інвалідів.

1 грудня 2008

На виконання доручення Міністерства економіки України від 04.03.08 №04/2546-08 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.02.08 №368-р «Деякі питання закупівлі товарів і послуг установами, організаціями та закладами соціальної сфери» надаємо оперативні дані про середні рівні роздрібних цін на соціально значущі споживчі товари, які реалізуються підприємствами роздрібної торгівлі станом на 30.11.08.

28 листопада 2008

З 3 до 6 грудня в Ужгороді в спорткомплексі „Юність” (вул. Заньковецької,5) відбудеться V Міжнародний турнір з гандболу на Кубок олімпійської чемпіонки Ніни Гецко. У турнірі візьмуть участь, зокрема російські та румунські команди.

27 листопада 2008

Розпорядженням Президента України призначено довічні державні іменні стипендії ряду громадян України, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність.

27 листопада 2008

За сумлінну працю, значні успіхи у професійній діяльності та об’єктивне висвітлення життя закарпатців у засобах масової інформації голова облдержадміністрації нагородив Почесною грамотою власного кореспондента телеканалу „1+1” Наталію Зотову.

26 листопада 2008

На 1 грудня 2008 року оголошено аукціони з продажу двох державних об’єктів разом із земельними ділянками: незавершеного будівництва житлового будинку на 23 квартири та адмінбудівлі загальною площею 1 149,2 м².

26 листопада 2008

З метою запобігання корупційним проявам, врахування думки громадськості, посилення   контролю за додержанням принципів прозорості та відкритості влади управління державної служби Головдержслужби України в Закарпатській області спільно із обласною державною адміністрацією та територіальними органами Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації, прокуратури області щомісяця (в кожну останню середу) з 11.00 до 13.00 год. проводить пряму телефонну лінію «Суспільство проти корупції».

25 листопада 2008

Намічено надавати практичну, методичну та матеріальну допомогу громадським об’єднанням чорнобильців, провести перевірку роботи райміськуправлінь праці та соціального захисту населення з питань відповідного захисту чорнобильців.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" ©  Закарпатська ОДА