Пошук

Розширений пошук»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


На головну


Публікації
 1. В Ужгороді відзначили День партизанської слави
 2. В Ужгороді відзначили День партизанської слави
 3. Виграти ми можемо лише миром – Глава держави
 4. В Ужгороді розпочав роботу міжнародний форум «Експорт в ЄС».
 5. На Воловеччині проведено виїзний прийом громадян керівництвом області
 6. Валерій Лунченко підбив підсумки роботи на посаді голови Закарпатської ОДА
 7. Валерій Лунченко провів підсумкову нараду з керівниками департаментів, управлінь, відділів обласної державної адміністрації.
 8. За січень-серпень 2014 року закарпатські держфінінспектори забезпечили відшкодування втрат на майже 12 млн грн
 9. У Закарпатті затверджено ліміти споживання природного газу на період опалювального сезону
 10. В Ужгороді відзначили День фізичної культури і спорту. 12.09.14
 11. День фізичної культури і спорту відзначили в Ужгороді
 12. На Закарпатті перебуває делегація з Румунії на чолі з Міністром у справах румунів звідусіль. 11.09.14
 13. На Закарпатті перебуває делегація з Румунії на чолі з Міністром у справах румунів звідусіль
 14. В Ужгороді розпочався фестиваль «Мій рідний край»
 15. Закарпатські спортсмени достойно представляють наш край у різних видах спорту не лише в Україні, а й за її межами
Усього: 6687
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Реєстрація


Логін
Пароль
Реєстрація »  

 

 

 

Усi новини
23 вересня 2014

Підтримуючи ініціативу Голови Держземагентства України Сергія Рудика щодо підтримки захисників Вітчизни на сьогодні у Закарпатській області вже підібрано 40 земельних масивів загальною площею 445 га для подальшого надання військовослужбовцям Збройних сил України, які захищають національні інтереси в цей складний для держави час.

23 вересня 2014

На сьогодні на території Закарпатської області виконано повторну нормативну грошову оцінку земель 57 населених пунктів (35 населених пунктів позапланово), у тому числі обласний центр місто Ужгород.

23 вересня 2014

Землевпорядна служба Закарпатської області створила атлас, у якому розміщено перелік підібраних земельних ділянок для військовослужбовців – учасників АТО, які захищають територіальну цілісність на сході країни. Атлас складається з викопіювань з топографо-геодезичних карт масштабу 1:10000 із зображенням земельних наділів у розрізі місцевих рад на території області, містить інформацію про місце розташування ділянки, площу та її цільове призначення.

23 вересня 2014

Загальне виробництво продукції сільського господарства за   розрахунками в усіх категоріях господарств за січень–серпень 2014р. збільшилося, порівняно із січнем–серпнем 2013р. на 0,8%, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах на 14,1%, а у господарствах населення – на 0,1%. 

22 вересня 2014

Головне завдання Програми житлових субсидій полягає у забезпеченні стабільності витрат незаможних українських сімей незалежно від зростання вартості житлово-комунальних послуг.

22 вересня 2014

Днями відбулася спільна робоча поїздка директора Департаменту агропромислового розвитку ОДА Андрія Готька та начальника Державної фітосанітарної інспекції Закарпатської області Василя Сасина у Рахівський і Тячівський райони.

17 вересня 2014

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення  умов для всебічного їх розвитку Указами Президента України почесне звання «Мати-героїня» в нашій області присвоєно 355 матерям (Укази додаються).

 

17 вересня 2014

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний і культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм та з нагоди Дня незалежності України державними нагородами відзначено і наших краян. Серед них присвоєно почесні звання: «Заслужений винахідник України» Ользі Лемко

17 вересня 2014

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі з метою забезпечення системної просвітницько-профілактичної роботи, морального виховання підростаючого покоління та підвищення рівня культури школярів і студентів спільно з Львівською міською радою проводить Всеукраїнський фестиваль-конкурс соціальної реклами «УКРАЇНА – ЄДИНА!». 
 

17 вересня 2014

Днями в Державній екологічній інспекції у Закарпатській області відбулося чергове засідання Громадської ради організацій та об’єднань природоохоронного спрямування.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" ©  Закарпатська ОДА