Пошук

Розширений пошук»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


На головну


Публікації
 1. В області триває благодійна акція «Серце до серця»
 2. До Закарпаття з робочим візитом завітав Держсекретар МЗС Словаччини
 3. 127 МЕШКАНЦІВ КРИМУ ПЕРЕЇХАЛИ НА ЗАКАРПАТТЯ
 4. Газифікація населених пунктів Закарпаття – на контролі в обласного керівництва
 5. Своєчасна виплата заробітної плати – на особливому контролі керівництва Закарпаття
 6. ВАЛЕРІЙ ЛУНЧЕНКО ЗУСТРІВСЯ З ЖУРНАЛІСТАМИ
 7. Біографічні дані
 8. Харчова і переробна промисловість
 9. Тваринництво
 10. Рослинництво
 11. Економічний розвиток аграрного ринку
 12. Фінансово-кредитне забезпечення
 13. МІНІСТР МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕБУВАЄ НА ЗАКАРПАТТІ
 14. В УЖГОРОДІ ТРИВАЄ ОБЛАСНИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ЯРМАРОК
 15. Олександр Турчинов: Сподіваюсь, що українці вже найближчим часом будуть їздити до Європейського Союзу без віз
Усього: 6390
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Реєстрація


Логін
Пароль
Реєстрація »  

 

 

 

Усi новини
18 квітня 2014

     15 квітня відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради  при управлінні містобудування та архітектури  Закарпатської облдержадміністрації.  На засіданні ради було розглянуто проект схеми планування території Рахівського району.  
    

17 квітня 2014

У четвер, 17 квітня, за участі в. о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації Михайла Рівіса та заступника голови облради Андрія Сербайла відбулося нагородження переможців обласних премій в галузі літератури та мистецтва.

16 квітня 2014

На виконання вимог міждержавної Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки (11.11.1997 р., м. Будапешт) з питань водного господарства на прикордонних водах, “Порядку проведення на українсько-угорських прикордонних водах відборів проб, визначень, оцінки якості води та проведення необхідних дій у зв’язку з надзвичайними забрудненнями” та відповідно до Плану роботи на період травень 2013 р.-березень 2014 р.  10-11 квітня 2014 року в м. Ньіредьгаза, Угорщина відбулася робоча зустріч українсько-угорської Робочої групи з охорони якості вод.

15 квітня 2014

У середу, 16 квітня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації перебуватиме з робочою поїздкою у м. Берегово.

15 квітня 2014

У вівторок, 15 квітня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко взяв участь в урочистих заходах, присвячених Дню пожежної охорони України.

14 квітня 2014

В рамках проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» колективом Державної екологічної інспекції в Закарпатській області виконано роботи по створенню нового лісового насадження  на території Анталовецького лісництва ДП “Ужгородське ЛГ”. 

14 квітня 2014

6-7 травня 2014 року Інститут політичної регіоналістики Ужгородського національного університету й управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської облдержадміністрації організовує проведення публічної дискусії у форматі «круглого столу» на тему «Захист інформаційного простору – складова національної безпеки України».

11 квітня 2014

Обласною державною адміністрацією підготовлено проект розпорядження голови  обласної державної адміністрації “Про  тарифи  на перевезення пасажирів і багажу автобусами у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні”.

9 квітня 2014

8 квітня з нагоди відзначення Міжнародного дня ромів у Центрі культур національних меншин Закарпаття відбулася зустріч з головами та активом обласних ромських національно-культурних товариств та з лідерами ромських поселень області.

8 квітня 2014

Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс - 5 грн. єдиний номер для всіх мобільних операторів. Деталі за посиланням http://www.mil.gov.ua/mou.html

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" ©  Закарпатська ОДА