Пошук

Розширений пошук»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


На головну


Публікації
 1. Президент підписав Закон про посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян
 2. На Воловеччині, як і в інших районах краю, змінюватимуть підходи роботи в лісовій галузі
 3. Закарпаття підтверджує наміри ширшої співпраці зі Словаччиною
 4. Закарпаття планує співпрацювати зі Словацькою Республікою також і у галузі енергозбереження
 5. Закарпаття планує співпрацювати зі Словацькою Республікою також і у галузі енергозбереження
 6. Василь Губаль готовий підтримувати тих керівників на місцях, які ставляться до роботи відповідально і по-господарськи
 7. Василь Губаль: «Ми не можемо повернути рідних сім’ям загиблих, але оточити турботою – зобов’язані»
 8. Закарпатська ОДА співпрацюватиме з Агентством ООН у справах біженців
 9. Звернення закарпатців до нового голови ОДА показали недопрацювання влади на місцях
 10. Вектор для Закарпаття: від Центрів надання адмінпослуг – до Будинку юстиції
 11. Закарпатські перевізники просять підвищити тариф. Обласна влада не поспішає
 12. Усіх районів стосується. На Воловеччині голова ОДА Василь Губаль наказав приділити максимальну увагу учасникам АТО і їх родинам
 13. Усіх районів стосується. На Воловеччині голова ОДА Василь Губаль наказав приділити максимальну увагу учасникам АТО і їх родинам
 14. Василь Губаль: «Буде сувора енергетична дисципліна!»
 15. Воловеччина: освіта і медицина потерпають від безгрошів’я, а місцеві громади втрачають можливості через пасивність лідерів
Усього: 6754
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Реєстрація


Логін
Пароль
Реєстрація »  

 

 

 

Усi новини
21 жовтня 2014

1 жовтня поточного року Кабінет Міністрів України прийняв постанову, відповідно до якої люди можуть отримати компенсацію частини кредиту на придбання твердопаливного або електричного котла. Відшкодування становитиме до 20% тіла кредиту, але не більше 5 тисяч гривень. Загалом на ці потреби Уряд виділив 50 млн грн бюджетних коштів.

21 жовтня 2014

1 жовтня 2014 року вступили в дію Постанови Кабінету Міністрів України № 509 «Про запровадження обліку осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» та № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерор истичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

20 жовтня 2014

Книгу «Закарпатський гандбол: від витоків до Олімпу» завтра, 21 жовтня, презентуватиме автор Василь Гаджега.

20 жовтня 2014

15 жовтня 2014 року о 15 годині відбулася селекторна нарада з райдержадміністраціями, міськвиконкомами щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.

15 жовтня 2014

У четвер, 16 жовтня, о 13.30 за участі провідних науковців України та країн Вишеградської групи, представників влади,  дипломатичних місій країн В4, Міністерства закордонних справ України, РНБОУ, регіональних науково-дослідних інституцій відбудеться Міжнародна конференція «Регіональна  стабільність на кордонах України та ЄС: сучасні виклики та інструменти забезпечення».

14 жовтня 2014

Завтра, у середу, 15 жовтня, о 15.30 відбудеться прес-конференція голови обласної державної адміністрації Василя Губаля.

14 жовтня 2014

У середу, 15 жовтня, о 10.00  на базі хлораторної станції водоканалу Ужгорода (м.Ужгород, вул. Новодоманинська, 1) відбудуться медично-волонтерські навчання з відпрацювання дій у випадку масового ураження людей під час терористичних актів.

13 жовтня 2014

У вівторок, 14 жовтня, о 10.00 голова обласної державної адміністрації Василь Губаль зустрінеться з Регіональним представником Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні, Білорусі та Молдові Олдріхом  Андрисек.

9 жовтня 2014

Центральна виборча комісія прийняла постанову якою виборцям Донеччини та Луганщини встановлено особливий порядок тимчасово змінити місце голосування. Згідно цього порядку, документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, такі виборці можуть не додавати до заяви. Іншими словами, виборцю достатньо написати заяву в відділі ведення державного реєстру виборців та пред’явити його працівникам паспорт громадянина України.

8 жовтня 2014

На базі СТОВ „Клячанівське” с. Клячаново Мукачівського району 07 жовтня 2014 року проведено День поля „Піонер” у якому прийняв участь  в. о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тереля Віктор Іванович, а також сільськогосподарські товаровиробники, фермери, представники управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" ©  Закарпатська ОДА