Пошук

Розширений пошук»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


На головну


Публікації
 1. Голова Закарпатської ОДА попросив допомоги журналістів і громадськості у боротьбі з корупцією
 2. На Закарпатті розподілять кошти на енергозамінне обладнання усім районам порівну
 3. Василь Губаль назвав стан справ у закарпатських лісах "варварством" і повідомив, що керівника галузі попросили не просто з посади, а й покинути область
 4. Василь Губаль: "Джерелом влади має бути закарпатська громада!"
 5. Василь Губаль: "Я – за перезавантаження влади". Представлення нового голови Закарпатської ОДА відбулося на сесії обласної ради
 6. Закарпатська ОДА не втручатиметься у виборчий процес – Василь Губаль
 7. Де мільйони від закарпатців на АТО?
 8. Зустріч керівництва області з Прем’єр-міністром Угорщини В.Орбаном
 9. Керівник Закарпаття Василь Губаль: "Сподіваюся, що скоро між половинами Селменців не буде колючого дроту"
 10. Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан: «Нам потрібен сильний сусід»
 11. Керівник Закарпаття Василь Губаль: "Сподіваюся, що скоро між половинами Селменців не буде колючого дроту"
 12. Керівник Закарпаття Василь Губаль: "Сподіваюся, що скоро між половинами Селменців не буде колючого дроту"
 13. Президент представив «Стратегію реформ-2020»: Мета реформ – членство в ЄС
 14. Керівник Закарпаття Василь Губаль відкрив найбільшу туристичну виставку Закарпаття
 15. Василь Губаль зробить зустрічі з громадськістю нормальним явищем в ОДА та запросить активістів радниками (фото)
Усього: 6707
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Реєстрація


Логін
Пароль
Реєстрація »  

 

 

 

Усi новини
30 вересня 2014

У четвер, 2 жовтня, о 10.00 у великій сесійній залі облдержадміністрації (м.Ужгород, пл.Народна,4, ІІ поверх) відбудеться Міжнародна конференція на тему «Міжсекторальна співпраця у сфері надання послуг людям з інтелектуальною недостатністю та психічними захворюваннями».

30 вересня 2014

2 жовтня 2014 року у малому залі облдержадміністрації (м.Ужгород, пл.Народна,4) відбудеться зустріч директора Координаційного центру з надання правової допомоги Андрія Вишневського з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу за контрактом із Закарпатським обласним центром БВПД.

30 вересня 2014

Постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” запроваджено нові механізми соціального захисту споживачів комунальних послуг

30 вересня 2014

                                                       Механізми                                
соціального захисту населення в Україні
в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги

  

Що таке КОМПЕНСАЦІЇ?

 

Це відшкодування додаткових витрат на оплату комунальних послуг  в умовах  підвищення цін і тарифів на зазначені послуги

        

29 вересня 2014

У четвер, 2 жовтня, в обласному державному українському музично-драматичному театрі (м.Ужгород, вул. Л.Толстого,2) відбудеться урочисте відзначення військовослужбовців 128-ї окремої механізованої бригади, які повернулися із зони АТО.

29 вересня 2014

У середу, 1 жовтня, о 12.00 у великій сесійній залі облдержадміністрації (м.Ужгород, пл.Народна,4, ІІ поверх) відбудеться зустріч керівництва області з учасниками АТО та членами їх родин (також і загиблих у неоголошеній війні).

29 вересня 2014

 29 вересня о 16.00 в кінокомплексі «Доміон» (м.Ужгород, вул.Минайська, 40) за підтримки спілки молодих кінематографів України відбудеться презентація короткометражного фільму «Солдатки» створеного за мотивами оповідання В.Вінниченка.

26 вересня 2014

З метою посилення соціального захисту найбідніших верств населення у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на комунальні послуги постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 83 „Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги” (набрала чинності з 1 липня 2014 року) передбачено надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого поэ ?тачання гарячої води у зв’язку з підвищення цін і тарифів на послуги.


26 вересня 2014

У період з 22 по 26 вересня 2014 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. Протягом тижня в усіх областях України проводяться низка інформаційно-просвітницьких заходів, під час яких, бажаючі зможуть дізнатися більше про методи планування сім’ї, своє репродуктивне здоров’я та те, як його зберегти.

25 вересня 2014

 26 вересня о 16.00 в холі Закарпатської обласної державної адміністрації (м.Ужгород, пл.Народна, 4(другий поверх) відбудеться відкриття виставки міжнародного салону художньої фотографії „Карпатський Драг-2014 ”.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" ©  Закарпатська ОДА