Пошук

Розширений пошук»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


На головну


Публікації
 1. На Воловеччині проведено виїзний прийом громадян керівництвом області
 2. Валерій Лунченко підбив підсумки роботи на посаді голови Закарпатської ОДА
 3. Валерій Лунченко провів підсумкову нараду з керівниками департаментів, управлінь, відділів обласної державної адміністрації.
 4. За січень-серпень 2014 року закарпатські держфінінспектори забезпечили відшкодування втрат на майже 12 млн грн
 5. У Закарпатті затверджено ліміти споживання природного газу на період опалювального сезону
 6. В Ужгороді відзначили День фізичної культури і спорту. 12.09.14
 7. День фізичної культури і спорту відзначили в Ужгороді
 8. На Закарпатті перебуває делегація з Румунії на чолі з Міністром у справах румунів звідусіль. 11.09.14
 9. На Закарпатті перебуває делегація з Румунії на чолі з Міністром у справах румунів звідусіль
 10. В Ужгороді розпочався фестиваль «Мій рідний край»
 11. Закарпатські спортсмени достойно представляють наш край у різних видах спорту не лише в Україні, а й за її межами
 12. Щодо навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники
 13. Щодо навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі
 14. Щодо підвищення кваліфікації прийомних батьків, батьків-вихователів
 15. На Закарпатті видано 16 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою з відведення земельних ділянок учасникам АТО
Усього: 6683
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Реєстрація


Логін
Пароль
Реєстрація »  

 

 

 

Усi новини
17 вересня 2014

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення  умов для всебічного їх розвитку Указами Президента України почесне звання «Мати-героїня» в нашій області присвоєно 355 матерям (Укази додаються).

 

17 вересня 2014
За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний і культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм та з нагоди Дня незалежності України державними нагородами відзначено і наших краян. Серед них присвоєно почесні звання: «Заслужений винахідник України» Ользі Лемко
17 вересня 2014

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі з метою забезпечення системної просвітницько-профілактичної роботи, морального виховання підростаючого покоління та підвищення рівня культури школярів і студентів спільно з Львівською міською радою проводить Всеукраїнський фестиваль-конкурс соціальної реклами «УКРАЇНА – ЄДИНА!». 
 

17 вересня 2014

Днями в Державній екологічній інспекції у Закарпатській області відбулося чергове засідання Громадської ради організацій та об’єднань природоохоронного спрямування.

16 вересня 2014

Упродовж восьми місяців 2014 року фахівці Головного управління Держземагентства у Закарпатській області забезпечили підготовку та видачу 272 висновків державної експертизи землевпорядної документації через дозвільний центр.

16 вересня 2014

У Закарпатській області налічується 609 населених пунктів, з яких 11 міських поселень (5 міст обласного значення, 6 міст районного значення, 19 селищ міського типу) та 579 сіл.

16 вересня 2014

На Закарпатті до земель історико-культурного призначення відносяться 62 об’єкта загальною площею 54,8 га, які відображають різні етапи розвитку історії і культури області, культові споруди та меморіальні парки.

16 вересня 2014

На Закарпатті розпочався щорічний традиційний ярмарок актуальних професій, який організовує обласна служба зайнятості спільно з освітніми закладами та працедавцями.

16 вересня 2014

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує  у  2014 році  Всеукраїнський  конкурс  на  краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва.

15 вересня 2014

З метою стабілізації цінової ситуації на ринку хліба і хлібобулочних виробів, безперебійного забезпечення хлібопекарських підприємств борошном,  Аграрний фонд продовжує державну товарну інтервенцію борошна.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" ©  Закарпатська ОДА