Пошук

Розширений пошук»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


На головну


Публікації
 1. Офіційні фотографії Сербайла А.А.
 2. У Закарпатській ОДА відбувся Форум місцевого самоврядування
 3. Валерій Лунченко офіційно представив своїх заступників
 4. Інформація щодо легкових автомобілів, які підлягають реалізації
 5. НА ЗАКАРПАТТІ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНО ЩЕ ТРЬОХ ГОЛІВ РДА
 6. Медіа-карта найвпливовіших друкованих та електронних засобів масової інформації Закарпатської області
 7. Валерій Лунченко: про результати робочої поїздки в Київ
 8. Функції та повноваження першого заступника голови обласної державної адміністрації
 9. Функції та повноваження голови обласної державної адміністрації Лунченка В.В.
 10. Функції та повноваження заступника голови – керівника апарату
 11. Функції та повноваження заступника голови обласної державної адміністрації Рівіса М.М.
 12. Офіційні фотографії
 13. В області триває благодійна акція «Серце до серця»
 14. До Закарпаття з робочим візитом завітав Держсекретар МЗС Словаччини
 15. 127 МЕШКАНЦІВ КРИМУ ПЕРЕЇХАЛИ НА ЗАКАРПАТТЯ
Усього: 6402
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Реєстрація


Логін
Пароль
Реєстрація »  

 

 

 

Усi новини
24 квітня 2014

Завтра, 25 квітня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко перебуватиме з робочою поїздкою  у м.Ніредьгаза (Угорщина).

24 квітня 2014

До відома суб'єктів господарювання!

Про проведення Мінекономрозвитку та німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GSZ конкурсного відбору претендентів на стажування в Німеччині по Програмі заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

24 квітня 2014

У п’ятницю, 25 квітня, о 09.30 у малому залі облдержадміністрації (м.Ужгород, пл.Народна,4) відбудеться зустріч керівництва області з активом громадських чорнобильських організацій.

23 квітня 2014

За інформацією заступника директора департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОДА Юрія Леся, господарствами краю завершено посів ранніх ярих зернових культур. На ранніх посівах ярого ячменю, пшениці та вівса отримані сходи.

23 квітня 2014

Обласною державною адміністрацією підготовлено проект розпорядження голови  обласної державної адміністрації “Про  тарифи  на перевезення пасажирів і багажу автобусами у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні”.

23 квітня 2014

У п’ятницю, 25 квітня, біля пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС (м.Ужгород, пл.Дружби народів) відбудуться меморіальні заходи,  приурочені вшануванню пам’яті жертв Чорнобильської трагедії.

18 квітня 2014

     15 квітня відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради  при управлінні містобудування та архітектури  Закарпатської облдержадміністрації.  На засіданні ради було розглянуто проект схеми планування території Рахівського району.  
    

17 квітня 2014

У четвер, 17 квітня, за участі в. о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації Михайла Рівіса та заступника голови облради Андрія Сербайла відбулося нагородження переможців обласних премій в галузі літератури та мистецтва.

16 квітня 2014

На виконання вимог міждержавної Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки (11.11.1997 р., м. Будапешт) з питань водного господарства на прикордонних водах, “Порядку проведення на українсько-угорських прикордонних водах відборів проб, визначень, оцінки якості води та проведення необхідних дій у зв’язку з надзвичайними забрудненнями” та відповідно до Плану роботи на період травень 2013 р.-березень 2014 р.  10-11 квітня 2014 року в м. Ньіредьгаза, Угорщина відбулася робоча зустріч українсько-угорської Робочої групи з охорони якості вод.

15 квітня 2014

У середу, 16 квітня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації перебуватиме з робочою поїздкою у м. Берегово.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" ©  Закарпатська ОДА