Пошук

Розширений пошук»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


На головну


Публікації
 1. Очищення влади. Адреси органів влади.
 2. Очищення влади. Документи.
 3. Голова ОДА: ті міста і райони, які не впораються з енергоощадними проектами, втратять субвенцію
 4. На Закарпатті перебуває урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики
 5. Місія – енергоощадність. На Закарпатті втілюють Програму енергозаміщення та економії ресурсів
 6. Василь Губаль закликає закарпатців під час зимових свят звернути основну увагу на дітей та утриматися від гучних відзначень з феєрверками
 7. На Закарпатті діє обласний Комітет допомоги солдатським матерям, дружинам і учасникам антитерористичної операції при облдержадміністрації (КОНТАКТИ)
 8. Сумнівними рубками на Великоберезнянщині займеться спеціальна комісія – з ініціативи голови ОДА
 9. На Закарпатті відпочиватимуть діти з Луганщини
 10. Більша частина вантажу допомоги учасникам АТО від Закарпаття вже дісталася до бази в Артемівську
 11. Із Закарпаття на фронт вирушив великий вантаж із лісом, дровами та питною водою
 12. Слово Президента у День вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні
 13. Звернення Президента України з нагоди Дня Гідності і Свободи
 14. Василь Губаль: "Я, як і кожен закарпатець, мрію, щоб у краї були ідеальні дороги. Вірю, що колись так і буде. На жаль, не завтра"
 15. В області втілюватимуть пілотний проект реформи в галузі охорони здоров'я, врахувавши особливості Закарпаття
Усього: 6832
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Реєстрація


Логін
Пароль
Реєстрація »  

 

 

 

Усi новини
25 листопада 2014

Про порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення

25 листопада 2014

27 листопада о 10:00 у малому залі обласної державної адміністрації за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України відбудеться засідання за круглим столом з обговорення проекту документа „Зелена книга з електронного урядування в Україні”. Мова йтиме про основні напрямки розвитку е-урядування: електронну взаємодію органів влади, електронні послуги, відкриті дані та електронну демократію.

25 листопада 2014

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, проводячи нараду з управліннями і відділами ОДА, закликав фахівців ефективніше долучитися до Програми енергозбереження й енергозаміщення, що розробляється в області.

25 листопада 2014

Як повідомляє „Економічна правда” з посиланням на прес-службу Державного агентства земельних ресурсів, Закарпаття – серед лідерів із видачі земельних ділянок учасникам АТО. 
    

24 листопада 2014

27 листопада, з нагоди міжнародного дня інвалідів, Закарпатське обласне товариство інвалідів ВОІ «СОІУ» проводить круглий стіл на тему: «Співпраця громадських організацій з органами влади та місцевого самоврядування».
Захід відбудеться за адресою: пл. Кирила та Мефодія, 5, конференц-зал готелю «Закарпаття».
                

20 листопада 2014

З 22 до 25 листопада 2014 за участі урядового уповноваженого з питань етнонаціональної політики Геннадія Друзенко в області відбудеться низка заходів.

18 листопада 2014

22 листопада в Ужгороді (пл. Театральна) відбудеться Всеукраїнська хвилина мовчання з нагоди вшанування пам’яті жертв голодоморів.

17 листопада 2014

Міністерство освіти і науки України рекомендує 17-21 листопада 2014 року провести в навчальних закладах країни Уроки пам'яті, лекції, виховні заходи, організувати перегляди кінофільмів про Голодомор 1932-1933 років в Україні, оформити відповідні тематичні експозиції.

14 листопада 2014

У п’ятницю, 14 листопада, в сесійному залі Закарпатської обласної державної адміністрації в рамках проекту: «Ефективна протидія корупції – Спільна Мета громадських ініціатив у взаємодії з органами влади та кримінальної юстиції» проведено семінар-навчання для громадських активістів та представників органів влади, як якісно протидіяти корупції.

13 листопада 2014

У такий складний для держави час українська армія потребує особливої уваги, тому колектив землевпорядної служби Закарпатської області спільно із суб`єктами підприємницької діяльності, які виконують землевпорядні роботи на території області зробили внесок у вирішення нагальних потреб військових.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" ©  Закарпатська ОДА