Пошук

Розширений пошук»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Влада зробить все, щоб забезпечити безпеку виборців 26 жовтня - Глава держави

Влада та правоохоронні органи зроблять все можливе для забезпечення безпеки виборців 26 жовтня на виборах до Верховної Ради, наголошує Президент України Петро Порошенко.

"Ми все зробимо для того, щоб захистити виборчі права громадян і забезпечити їх вільне волевиявлення", - заявив Глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ в Одесі.

Коментуючи питання безпеки на виборчих дільницях у зоні АТО та поблизу неї, Петро Порошенко відзначив: "Безпеку на виборчих дільницях мають забезпечувати не добровольчі батальйони, які мають інші функції, а зведені загони міліції. У прифронтовій зоні на підмогу їм будуть направлені підрозділи Національної Гвардії і спецпідрозділи Збройних Сил України". Глава держави зауважив, що таке посилення необхідне для унеможливлення диверсій та провокацій на виборчих дільницях, та повідомив, що вчора дав відповідне доручення керівникам силових структур, зокрема, Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову.
Арсеній Яценюк: Вибори - це найкращий шлях політичної та народної люстрації

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у четвер, 23 жовтня, під час селекторної наради з питань виборів нагадав, що сьогодні набув чинності внесений Урядом закон, який передбачає посилення кримінальної відповідальності за підкуп виборців, продаж голосів та підроблення виборчих документів.
Глава Уряду доручив Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову упродовж двох днів провести заходи для чіткого роз'яснення норм закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян: «Будь-хто, незалежно від того, чи він з партії влади, чи він з партії опозиції, чи має відношення до збройних формувань – буде притягатися до відповідальності за порушення цього закону».
Він підтримав ініціативу Міністра внутрішніх справ щодо інформаційного центру в МВС: «На кожне порушення - негайна реакція правоохоронної системи і поширення інформації через засоби масової інформації про те, кого притягнуто до відповідальності і що зроблено, аби уникнути в майбутньому таких правопорушень».

Детальніше>>>>>>>>>>
Голова облдержадміністрації Василь Губаль закликав представників футболу й хокею порозумітися у конфлікті за територію на стадіоні "Авангард"

У п’ятницю, 24 жовтня, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль вивчав обставини, умовно кажучи, конфлікту, що точиться між представниками двох видів спорту – футболу і хокею. Йдеться про суперечку стосовно території на стадіоні "Авангард" - хокеїсти клопочуть про будівництво льодової арени, а футболісти нарікають, що через це у них забирають поле.
Віктор Дуло, голова обласної дитячо-юнацької спортивної школи доповів, що торік до Ужгородської міської ради зверталися з проханням виділити земельну ділянку для будівництва спортивного комплексу для занять хокеєм. 13 вересня 2013 року сесія Ужгородської міської ради дала згоду, а 19 грудня того ж року затвердила проект відведення земельної ділянки. Сам кошторис проекту будівництва льодової арени сягає трьох мільйонів євро – повідомив пан Дуло, і на час розробки документації йшлося про можливості залучення коштів державного бюджету. Керівник СДЮШ наголосив, що на той час футбольне поле (так зване "четверте" поле стадіону) не використовувалося протягом років десяти.

Детальніше>>>>>>>>>>
Чотирьом закарпатцям вручили державні нагороди

У п’ятницю, 24 жовтня, голова облдержадміністрації Василь Губаль виконав почесну місію – вручив чотирьом краянам державні нагороди.
Вітаючи закарпатців з відзнаками, очільник краю наголосив: "Дуже приємно, коли держава звертає увагу і вшановує людей, які роблять добру справу для Закарпаття і України". "Мені почесно привітати тих краян, які розвивають наш регіон завдяки своїм таланту, розуму і праці" - зазначив Василь Губаль
Відповідно до Указу Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм» нагороджено медаллю «За працю і звитягу» Юрія Грицака – майстра філії «Хустський райавтодор» дочірнього підприємства «Закарпатський облавтодор».
Почесні звання отримали троє закарпатців.
Звання «Заслужений винахідник України» присвоєно Ользі Лемко, провідному науковому співробітнику державної установи «Науково-практичний центр «Реабілітація» МОЗ України в м. Ужгород.
 «Заслужений працівник культури України» - Ірині Шевцовій, викладачу хореографічних дисциплін Ужгородського коледжу культури і мистецтв, керівнику ансамблю сучасного танцю «Акцент».
Іван Дідик – живописець, викладач Закарпатського художнього інституту, член Національної спілки художників України – отримав звання «Заслужений художник України».

 

Прес-служба Закарпатської ОДА
Василь Губаль закликав закарпатців не продавати свій голос й усім прийти на дільниці, щоби здійснити вибір по совісті

"Звертаюся до усіх виборців Закарпаття і запрошую вас усіх прийти на дільниці й скористатися своїм правом обирати, і зробити це відповідально і чесно" – так висловився голова Закарпатської ОДА Василь Губаль на прес-конференції у п’ятницю, 24 жовтня.
Він наголосив: певні європейські країни можуть собі дозволити, аби явка на дільниці була мінімальною, але наразі Україна собі цього дозволити не може. "Бо нам треба голосувати не так за ті чи інші сили або кандидатів, нам треба голосувати за збереження країни" – сказав Василь Губаль. Керівник області акцентував: "Я би хотів, що би й ЗМІ, і релігійні громади, і активи на місцях запрошували краян прийти і проголосувати, проголосувати чесно".
Коментуючи питання про інформацію стосовно підкупу (або спроб підкупу), керівник області наголосив: "Якщо є такі факти, слід звертатися у правоохоронні органи і писати заяви у виборчі комісії, інформувати спостерігачів. Я акцентую на цій проблемі перед правоохоронними органами. Водночас зараз уже і сам виборець мав би бути зрілий і не давати спаплюжити свій голос". "Я не розумію тих виборців, які продають свій голос. І прошу закарпатців не піддаватися на провокації, не піддаватися на підкуп" – підкреслив голова краю.
"Я сподіваюся, що вибори пройдуть спокійно і в рамках закону, і прошу всіх краян бути уважними й підтримати Україну, нашу незалежність і нашу свободу. Ну і, звісно, закликаю всіх прийти на дільниці і проголосувати по совісті" – сказав Василь Губаль.
Відповідаючи на питання журналістів про організацію виборчого процесу, голова ОДА поінформував: в ОДА, РДА і міських радах будуть чергові, які реагуватимуть на проблеми з ходом голосування (водночас не втручаючись у процес), перед правоохоронними органами поставлено задачу дбати про правопорядок, міліцію посилять черговими від податкової служби і "надзвичайників". Загалом наразі на Закарпатті нема даних про якісь проблеми, що б ставили під загрозу проведення виборів.

 

Прес-служба Закарпатської ОДА
Закарпаття на 100% готове до опалювального сезону. А от коли вмикати тепло – вирішуватиме місцева влада

На прес-конференції голови Закарпатської ОДА Василя Губаля у п’ятницю, 22 жовтня, йшлося і про початок опалювального сезону в краї. Як відомо, Закарпаття практично повністю перейшло на автономне опалення, передовсім соціальних закладів.
Тому таких проблем, які часом трапляються в інших областях, нашому краю очікувати не варто. Тим не менше, область живе в умовах жорстких лімітів газу, які не має права перевищити – зрозуміло, що зараз економія енергоносіїв (у першу чергу газу) є питанням державної ваги. Поки ж що нема причин очікувати, що установи краю перевищать ліміти. Є відповідні розпорядження – як центральної влади, так і обласної, про початок опалювального сезону.
Голова Закарпатської ОДА, сказав: "Закарпаття на 100% готове до опалювального сезону. А от коли вмикати котли – вирішує місцева влада. Вони робитимуть це, зважаючи на температуру. Основна увага – соціальним закладам, передовсім освітнім: там має бути дотриманий температурний режим".
Керівник області повідомив: пробні запуски котелень проведені майже в усіх районах, в першу чергу в гірських, де холодніше. Там температуру в закладах тримають на контролі й готові вмикати тепло, де-не-де вже почали опалювати. Утім, враховуючи прогнози про похолодання, опалювальний сезон стартує наприкінці цього – на початку наступного тижня в усій області.

 

Прес-служба Закарпатської ОДА
Закарпатським освітянам представили нового керівника

Сьогодні, 24 жовтня, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль представив колективу департаменту освіти і науки облдержадміністрації  керівника цього обласного відомства Михайла Мотильчака.
 Як зазначив, коментуючи це призначенняочільник краю Василь Губаль, йдеться про людину, яка добре знає освітянську галузь. Василь Іванович наголосив: "МихайлуМотильчаку дісталася непроста ноша – він прийматиме багато кадрових рішень. Ми хочемо досягти, щоби освітяни виконували лише професійні задачі, і жодних політичних. Тому люди, які на свої посадах в освіті області обслуговували Партію регіонів і виконували партійні, а не фахові завдання – будуть звільнені. А таких багато. Потрібно, щоби освітяни опікувалися винятково майбутнім дітей. Політикою ж нехай займаються політики".
Довідково:Мотильчак Михайло Андрійович народився 17 жовтня 1956 року в с.Ракошино Мукачівського району. Закінчив УжДУ за спеціальністю „Математика”, здобув кваліфікацію  математика, викладача.
Він працював першим заступником, згодом – начальником  управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації. З 2012 року по теперішній час очолював управління освіти виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
Михайло Мотильчак є  депутатом Закарпатської обласної ради.

 

Управління інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА
Василь Губаль взяв участь в Естафеті пам’яті

Голова обласної державної адміністрації Василь Губаль, перебуваючи з робочою поїздкою на Тячівщині, спільно з ветеранами, керівництвом району та громадськістю взяв участь у заходах з нагоди 70-ї річниці визволення Закарпаття та України від фашистських загарбників.
В рамках естафети  пам’яті, яку прийняв Тячів, він поклав квіти до пам’ятника герою-танкісту Степану Вайді і обеліску воїнам визволителям у міському парку  Тячева. Також оглянув місце, де встановлено меморіальний стенд з фотознімками Героїв Небесної Сотні, а незабаром буде пам’ятник Героям Майдану.

 


Управління інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА
Закарпатська влада прагне активізувати справи із «солотвинським кварталом» у Тереблі

У четвер, 23 жовтня, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль здійснив робочу поїздку на Тячівщину. Метою було з’ясувати проблеми району, але передовсім - оглянути житловий квартал у селищі Теребля, який був збудований для переселення людей із зони надзвичайної ситуації (катастрофічних проваль)  у Солотвині.
Попри те, що об’єкт (мікрорайон житлової забудови зі школою та дитсадком) здали в експлуатацію майже рік тому, тут живуть лише поодинокі родини - щонайбільше десять.
Розрахований «солотвинський квартал» на переселення 133 родин – тих, чиє житло вже постраждало від зсувних процесів у Солотвині або ж є під найбільшою загрозою. Ключі від помешкань узяли близько 40 людей, але на загал селище стоїть пусткою. 
Керівник області разом з представниками місцевої влади оглянув мікрорайон, передовсім той об’єкт, де все ж вирує життя – школу, в якій навчаються 256 учнів (лише 5 із них – солотвинці), садочок та будинки. Якщо стан школи – більш ніж задовільний, то садок потребує уваги: він досі не прийняв діток, хоча уже є заяви від батьків. Одна з проблем –вода. Водопостачання, яке було облаштоване тут, не задовольняє потреб: води бракує і вона неякісна. Із резервного фонду обласного бюджету було виділено додаткових 1 мільйон 80 тисяч гривень для побудови нової мережі, роботи мають завершити протягом двох тижнів. Василь Губаль узяв це питання на контроль і наказав: щойно буде підключене якісне водопостачання – дитсадок має запрацювати.

Детальніше>>>>>>>>>>
Президент підписав антикорупційні закони

Президент України Петро Порошенко підписав закони щодо боротьби з корупцією – "Про Національне антикорупційне бюро України", "Про запобігання корупції", "Про засади антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів".

Запропонований Президентом Закон України "Про Національне антикорупційне бюро України" передбачає створення спеціального державного правоохоронного органу, завданням якого є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, вчиненим вищими посадовими особами, які становлять загрозу національній безпеці.

Закон України "Про запобігання корупції" передбачає комплексне реформування системи протидії корупції у відповідності до міжнародних стандартів та успішних практик іноземних держав. Зокрема, передбачається створення Національної комісії з питань запобігання корупції.

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» встановлює механізм виявлення фізичної особи – кінцевого вигодоодержувача юридичних осіб, а також вільного доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Закон України "Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки" передбачає визначення комплексу першочергових заходів, спрямованих на зменшення рівня корупції в Україні та формування бази для подальших антикорупційних реформ.

Зазначені документи були ухвалені Верховною Радою 14 жовтня.Усього: 4379
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Реєстрація


Логін
Пароль
Реєстрація »  

 

 

 

Усi новини
24 жовтня 2014

Абітурієнтів 2015 року чекають новації у системі ЗНО. Зокрема, скасують мінімальний 124-бальний бар’єр та запровадять поріг «склав ЗНО» та «не склав ЗНО».

24 жовтня 2014

Як повідомила начальник відділу епіднагляду та санітарної охорони території головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Закарпатській області Вікторія Дьордяй за 43 календарний тиждень 2014 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на ГРВІ та грип звернулося 3057 осіб, що на 1,0% (30 випадків) вище у порівнянні з попереднім тижнем поточного року.

24 жовтня 2014

На виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, Протокольного рішення VIII наради Уповноважених Урядів Сторін (2 листопада 2012 року, м. Ужгород), Регламенту оцінки якості прикордонних вод і Регламенту про заходи, які вживаються при небезпечних і надзвичайних забрудненнях прикордонних річок, що неможливо уникнути та на запрошення української сторони в період з 20 по 22 жовтня 2014 року в м. Хуст, Україна відбулася зустріч українських та румунських експертів з питань оцінки якості води р.Тиса.

24 жовтня 2014

Землевпорядники Закарпаття видали 2337 наказів щодо розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності

24 жовтня 2014

Землевпорядники Закарпаття надали 10 441 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель

24 жовтня 2014

Землевпорядники Закарпаття внесли до електронного реєстру 205 813 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель

24 жовтня 2014
На Закарпатті тривають роботи з встановлення на місцевості меж прибережних захисних смуг
23 жовтня 2014

Час проходження військової служби, протягом якого військовослужбовець брав участь в антитерористичній операції в особливий період, віднині буде зараховуватися до стажу державної служби на пільгових умовах.

23 жовтня 2014

Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 №1120 «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році» затверджено перелік навчальних предметів, з яких проводитимуться тестування.

23 жовтня 2014

У п’ятницю, 24 жовтня, з 11.00 провідні міжнародні та вітчизняні експерти, науковці, представники влади та громадськості обговорюватимуть можливості використання космічних інноваційних технологій у вирішенні актуальних питань міжнародної безпеки.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" ©  Закарпатська ОДА