Пошук

Розширений пошук»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Голова Закарпатської ОДА обговорив проблеми обласного центру з представниками Ради старійшин Ужгорода

Ситуація в обласному центрі нездорова й із неї треба виходити – в інтересах громади. Ця теза була основною на зустрічі, на яку голова ОДА Василь Губаль запросив Раду старійшин – колишніх керівників Ужгорода.
У розмові Василя Губаля з Емілом Ландовським та Емілом Поповичем кожен висловив своє бачення стану справ в обласному центрі.

Детальніше>>>>>>>>>>
Василь Губаль просить правоохоронців вивчити скандальне "земельне" рішення, прийняте Ужгородською міською радою на останньому засіданні, а саму раду – його оприлюднити і "ревізувати"

Голова Закарпатської ОДА звернувся до прокуратури з вимогою вивчити скандальне "земельне" рішення, прийняте Ужгородською міською радою на останньому своєму засіданні на предмет його законності.
Про це Василь Губаль повідомив представникам Ради старійшин Ужгорода – Емілу Ландовському і Емілу Поповичу, колишнім міським головам обласного центру.
Загалом керівник області вважає доречним зробити ревізію резонансного "земельного" рішення міськради – нагадаємо, рішення, що передбачає виділення десяток земельних ділянок, було прийняте на останньому пленарному засіданні сесії й викликало чимало питань від громади.

 

Детальніше>>>>>>>>>>
Обласна влада просить допомоги в активістів стосовно екологічних проблем Закарпаття

Василь Губаль закликає громадських активістів – небайдужих закарпатців – тісніше і дієвіше співпрацювати з владою у різних сферах, у тому числі і стосовно екологічних проблем краю.
Свідчення такої взаємодії мали цього тижня, коли від громадськості з Великоберезнянсього району надійшов "сигнал" стосовно сумнівних рубок деревини, у тому числі на території Нацпарку, й обласна влада зупинила там всі роботи та спрямувала перевірку.
"Це один з прикладів того, як громада дієво впливає на вирішення проблем. У першу чергу самі закарпатці мають перейматися тим, що коїться в їх краї, місті, районі, селі, ближньому урочищі тощо. Тож я запрошую активістів до співпраці й очікую від них як інформації, так і пропозицій щодо таких болісних для області проблем, як рубки лісу, незаконний видобуток гравію чи інших природних ресурсів, несанкціоновані сміттєзвалища тощо. Кажу відверто: я розраховую на допомогу, адже лише разом з вами, небайдужі закарпатці, влада зможе зарадити явищам, які псують нашу природу" – сказав Василь Губаль.
Голова ОДА також висловив ідею щодо можливості створення в краї громадської структури чи організації, яка б предметно зайнялася контролем за згаданими "темами" та була своєрідним "стимулом" для влади та контролюючих і правоохоронних органів для реакції і вирішення – передовсім згаданих проблем, пов’язаних з довкіллям, утім, можливо, й інших. Голова ОДА охоче й дієво підтримає таку ініціативу. Василь Губаль запевняє – готовий до діалогу, співпраці й відкритої та термінової реакції на звернення і "сигнали" громади в інтересах області та збереження її природних ресурсів.

 

Прес-служба Закарпатської ОДА
В УжНУ відновлять військову кафедру – голова ОДА Василь Губаль звернувся про це до Міноборони

В УжНУ відновлять військову кафедру – голова ОДА Василь Губаль звернувся про це до Міноборони
Здобуття військових навичок громадянами зараз є дуже актуальним як для України загалом, так і для Закарпаття зокрема – враховуючи події, які переживаємо в державі.
Відтак голова ОДА Василь Губаль звернувся до Міністра оборони України Степана Полторака з проханням відновити в області на базі УжНУ військову кафедру – для проведення військової підготовки студентів.
Листа очільнику оборонного відомства керівник області спрямував після спілкування із ректором УжНУ Володимиром Смоланкою, який підтримав цю ініціативу.

 

 

Прес-служба Закарпатської ОДА
Василь Губаль ініціює оновлення "туристичного" структурного підрозділу Закарпатської ОДА

Розвитком туризму в Закарпатській ОДА має опікуватися окрема структура, в якій дбатимуть про перспективи цієї справи, а не тільки збиратимуть статистику, як це було раніше – вважає керівник краю Василь Губаль.
Адже йдеться про справді важливу галузь для області, її населення і економіки, й нарешті слова "туризм – пріоритетний напрямок розвитку регіону" мають стати не тільки декларативними.
Тому Василь Губаль ініціює реорганізацію в "інфраструктурному" департаменті ОДА, куди раніше включили залишки ліквідованого Управління у справах туризму.

 

Детальніше>>>>>>>>>>
Обласна влада висловлює співчуття рідним, близьким і побратимам загиблих в АТО

Сьогодні на Закарпаття прибуває "вантаж 200" – борт з тілами трьох наших загиблих бійців АТО має приземлитися в аеропорту Ужгорода.
На рідну землю прибудуть капітан Микола Будз (з села Чорнотисово Виноградівського району), молодший сержант Олександр Ігнатишин (з Міжгір'я) та сержант Павло Стець (з Мукачева). Усі – вояки 128-ї бригади.
Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль висловлює співчуття рідним і близьким загиблих, а також їхнім бойовим побратимам.

 

Детальніше>>>>>>>>>>
Василь Губаль закликав депутатів Ужгородської міської ради скласти мандати, а ужгородців – вийти на віче

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль зустрівся з громадськістю, яка у середу, 26 листопада, пікетувала Ужгородську міську раду з вимогою відставки її та поновленого судом на посаді міського голови.
Не знайшовши на робочих місцях нікого з керівництва міста, люди прийшли в будівлю на Народній площі, щоби почути позицію керівництва Закарпаття.
Громада просить голову ОДА звернутися до вищого керівництва держави з ініціативою розпуску Ужгородської міської ради. Василь Губаль наголосив, що вимоги людей підтримує, водночас, як представник влади, має діяти лише в площині закону. «Будь яке звернення має бути ефективним, аби мало результат. Нині Ужгородська міська влада, якою б вона не була, є чинною. Ми повинні діяти у межах закону. Я чую ваші вимоги, тому пропоную ініціативній групі громадськості попрацювати з юристами і скласти звернення до вищого керівництва держави. Я – на вашому боці, ужгородська громадо» - сказав голова ОДА.

 

Детальніше>>>>>>>>>>
Закарпатська влада просить реакції на інформацію про зловживання керівниці Мукачівського аграрного коледжу пані Балаж

Провести перевірку інформації стосовно зловживань керівника Мукачівського аграрного коледжу Надії Балаж просить керівництво Закарпатської області.
Голови ОДА та облради Василь Губаль і Володимир Чубірко спрямували ректорові Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіславові Ніколаєнку листа.  Мукачівський аграрний коледж є  відокремленим підрозділом згаданого університету в області й закарпатці просять звернути увагу на дані про факти корупції у цьому виші, неодноразово згадувані у ЗМІ.

 

Детальніше>>>>>>>>>>
Голова ОДА: ті міста і райони, які не впораються з енергоощадними проектами, втратять субвенцію

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль неодноразово наголошував на потребі якомога серйозніше поставитися до виконання проектів енергоощадності й енергозаміщення, кошти на які виділяються у рамках субвенції з державного бюджету.
Близько 14 мільйонів і 600 тисяч гривень державної субвенції були порівну розподілені між районами Закарпаття для виконання проектів енергозаміщення й енергоощадження – з метою передовсім скоротити споживання газу для опалення, облаштувавши твердопаливні системи й загалом економити ресурси.
Власне, мова не лише про те, аби поступово «злізти з газової голки» - відмовитися від ресурсу країни-агресора, а й щоби економити кошти та забезпечити якісне опалення в установах бюджетної сфери: передовсім школах та дитсадочках.
Аби вивчити, як просуваються справи з конкретними об’єктами на місцях, голова ОДА Василь Губаль скликав селекторну нараду з представниками міст і районів області.

Детальніше>>>>>>>>>>
На Закарпатті перебуває урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики

Голови обласної адміністрації Василь Губаль та обласної ради Володимир Чубірко сьогодні зустрілися з    урядовим уповноваженим з питань етнонаціональної політики Геннадієм  Друзенком.
Урядовий уповноважений перебуває на Закарпатті з суботи. В суботу він взяв участь в поминальних заходах з вшанування пам’яті закарпатців, жертв сталінських репресій. Геннадій Друзенко вже зустрічався з представниками угорської, румунської, ромської громад.

 


 

Детальніше>>>>>>>>>>Усього: 4463
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Реєстрація


Логін
Пароль
Реєстрація »  

 

 

 

Усi новини
28 листопада 2014

У рамках обговорення державної політики у сфері електронного урядування в Україні за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України 7 листопада в Ужгороді у приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему: „Цифровий порядок денний для України. Зелена книга: стратегія політики е-урядування”.

27 листопада 2014

  Президент підписав Закон України № 1709-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо деяких питань спадкування)».

27 листопада 2014

Відкрито рахунки для надання підтримки постраждалим учасникам АТО та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території  України

26 листопада 2014

В умовах обмеження природних ресурсів в нашій державі виникла нагальна необхідність встановлення соціальних нормативів для більшої доступності надання житлових субсидій та визначення рівня соціального захисту.

26 листопада 2014

З початку року у Закарпатській області реалізовано 148 земельних ділянок загальною площею 17,4 га вартістю 15,1 млн. гривень.

26 листопада 2014

На сьогодні на території Закарпатської області виконано повторну нормативну грошову оцінку земель 63 населених пунктів, у тому числі обласний центр місто Ужгород.

26 листопада 2014

Підтримуючи ініціативу Держземагентства України щодо підтримки захисників Вітчизни на сьогодні у Закарпатській області вже підібрано 57 земельних масивів загальною площею 589 га для подальшого надання військовослужбовцям Збройних сил України, які захищають національні інтереси в цей складний для держави час.

26 листопада 2014

За уточненою інформацією військових, прощання з Ігорем Розлуцьким відбудеться з 11.00 біля обласного драмтеатру імені братів Шерегіїв. Панахида за загиблим розпочнеться о 13.00, після чого відбудеться прощальна хода на Кальварію, де поховають Героя.

25 листопада 2014

Про порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення

25 листопада 2014

27 листопада о 10:00 у малому залі обласної державної адміністрації за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України відбудеться засідання за круглим столом з обговорення проекту документа „Зелена книга з електронного урядування в Україні”. Мова йтиме про основні напрямки розвитку е-урядування: електронну взаємодію органів влади, електронні послуги, відкриті дані та електронну демократію.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" ©  Закарпатська ОДА