Пошук

Розширений пошук»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Українська делегація завдання на Мілан виконала - Президент

Президент України Петро Порошенко заявляє, що українська делегація виконала ті завдання, які ставила перед собою під час візиту до Мілану.

"Україна приїхала туди з дуже важливою метою - нам треба було зберегти мир. Ні в якому разі не дати можливість переглянути Мінські домовленості. Забезпечити сталий мирний процес", - сказав Глава держави в інтерв'ю журналістам українських телеканалів.

"Всі учасники консультацій заявили про те, що наш Мирний план, Мінські документи, включаючи і Протокол, і Меморандум, є базовими", - відзначив Петро Порошенко.

Глава держави повідомив, що всі учасники переговорів наголошували на важливості реалізації всіх без виключення пунктів Мирного плану, у тому числі - на проведенні місцевих виборів в окремих районах Луганської та Донецької областей виключно за українським законодавством. "Так звані фейкові вибори, другого листопада чи іншого дня, якщо вони проводяться не у відповідності із українським законодавством, без дотримання режиму припинення вогню, без міжнародних спостерігачів не можуть і не будуть визнані жодним із учасників консультацій", - наголосив він.

Президент повідомив, що під час зустрічей у Мілані європейські лідери продемонстрували повну підтримку України. "На сьогоднішній день є тверда і чітка позиція, що без реального прогресу, сталого миру, виконання всіх пунктів Мінського меморандуму питання про зняття санкцій ставитися не буде, - сказав Глава держави і додав, - Європейський Союз продемонстрував, що є єдність всередині ЄС і солідарність з Україною".


Прес-служба Президента України
На Закарпаття прибув Митрополит Онуфрій

Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, зустрічали сьогодні в Ужгороді представники обласної влади та духівництва.
Голови облдержадміністрації Василь Губаль та облради Іван Балога привітали Блаженнішого на закарпатській землі і попросили благословення для краян.
Митрополит Онуфрій приїхав до нашого краю, аби взяти участь в урочистій службі з нагоди річниці пам’ятної події. З нагоди 100-річчя сумнозвісного II-го Мараморош-Сиготського процесу над православними у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі с. Іза-Карповтлаш, Хустського району, у вівторок, 21 жовтня відбудеться літургія. Богослужіння пройде у день прославлення преподобного Алексія Карпаторуського (Кабалюка) (був головним обвинувачуваним на процесі над православними у 1913-1914 рр.). Літургію відслужить Предстоятель УПЦМП Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Онуфрій разом із собором архієреїв УПЦ та архієреїв із сусідніх братських церков.

 

Прес-служба Закарпатської ОДА
Василь Губаль: керівники на місцях до кінця тижня мають вповні володіти проблемами родин загиблих в АТО

Голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль своїм розпорядженням доручив головам районних державних адміністрацій та міським головам краю протягом тижня особисто зустрітися з родичами загиблих в АТО, й до п’ятниці доповісти йому про всі питання, що виникнуть – аби тримати їх на контролі.
Мета – аби керівники на місцях самі з'ясували усі проблеми і потреби сімей. Ідеться не лише про ту допомогу, яку зобов’язана надати держава – слід подбати, аби родини відчували постійну турботу, і представники влади на місцях повинні почути пропозиції і побажання від краян.
Також Василь Губаль поінформував: тривають організаційні процедури зі створення Комітету солдатських матерів і дружин, цього тижня відбуватимуться зустрічі у райцентрах. Усе, знову ж таки – аби мати інформацію й отримувати сигнали про потреби сімей із перших рук, а відтак допомагати. "На мою думку, раніше цей контакт був слабкий. Відчуваю, що маємо з цим проблему, і її треба розв’язувати, аби люди бачили, що ми хочемо брати участь у вирішенні їхніх проблем" – сказав Василь Іванович. Він повідомив, що у понеділок, 20 жовтня, підписав документ про зміни до обласної програми "Турбота", що передбачають забезпечення оздоровлення військових, які приїздять із зони АТО. "Ми вже готові із цим працювати. А також – звернулися до штабу АТО про те, що запрошуємо із постраждалих регіонів дітей - тих, які потребують лікування" – зазначив Василь Губаль.
Нагадуємо, уже раніше керівник краю наголошував перед усіма обласними службами: не люди мають ходити до чиновників, а самі управлінці – вивчати потреби краян, тим паче, коли ідеться про родини загиблих чи учасників АТО. Під час робочих поїздок районами Василь Губаль щоразу зустрічатиметься з родинами, які за час збройного конфлікту пережили найстрашніше, з метою допомогти їм налагодити життя.

 

Прес-служба Закарпатської ОДА
Президент підписав Закон про посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян

Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян".

Згідно з Законом № 1703-VII, зокрема посилено кримінальну відповідальність за підкуп виборця, учасника референдуму.

Так, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання виборцем для себе чи третьої особи неправомірної вигоди за вчинення чи невчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права, караються штрафом від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2-х років, або обмеженням волі на той самий строк.

Пропозиція, обіцянка або надання виборцю неправомірної вигоди за будь-які дії, пов’язані з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права, караються обмеженням волі на строк до 3-х років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 1 до 3 років.

Детальніше>>>>>>>>>>
На Воловеччині, як і в інших районах краю, змінюватимуть підходи роботи в лісовій галузі

На Воловеччині, як і в інших районах краю, змінюватимуть підходи роботи в лісовій галузі, й там теж у цій сфері будуть зміни. Про це голова Закарпатської ОДА Василь Губаль заявив на зустрічі із представниками Воловеччини у п’ятницю, 17 жовтня. Нарада з головою РДА, селищними і сільськими головами та керівниками структурних підрозділів ОДА пройшла за підсумками минулотижневої робочої поїздки у глибинку, що відкрила проблеми, де потрібне втручання керівника області.
Так, за зверненнями волівчан прийняте конкретне рішення стосовно охоронних зон навколо водозаборів: відтепер там не рубатимуть ліс. Більше того – порушили проблему каналізаційно-очисних споруд – як у Волівці, так і в Жденієві. У райцентрі з 2011-го року працюють на д проектно-кошторисною документацією для очисних споруд, але розробку зупинили, тепер ідеться, аби "освіжити" цей проект, а кошти на його втілення шукати не лише в бюджеті області та району, а й у співпраці з партнерами – через гранти. Вивчить обласна влада й "заморожений" проект оновлення водопроводу у Волівці.

 

Детальніше>>>>>>>>>>
Закарпаття підтверджує наміри ширшої співпраці зі Словаччиною

Саме про це відбулося на зустрічі голови Закарпатської ОДА Василя Губаля із Почесним консулом України в Словацькій Республіці Станіславом Обіцкі.
Керівник області подякував представнику держави-сусідки за підтримку Україні в її європейському курсі, а також у прагненні до енергетичної незалежності (до слова, Парламент Словаччини саме висловив підтримку Україні в русі європейським вектором розвитку).
"Ми готові до ще більшого спілкування і до повної співпраці. Я би хотів, щоби ті проекти, які здійснювалися на Закарпатті у рамках дружніх стосунків зі словаками, активізувалися під час мого керівництва областю" – сказав Василь Губаль.
Він констатував, що в УжНУ є словацька кафедра, в Ужгороді діє українсько-словацька школа, тривають і культурні проекти, й наголосив: "Не бачу перепон, які б нас роз’єднували, а відчуваю енергетику, яка об’єднує".

 

Детальніше>>>>>>>>>>
Закарпаття планує співпрацювати зі Словацькою Республікою також і у галузі енергозбереження

у Закарпатській ОДА відбулася зустріч керівництва області із представниками Словацької Республіки: з Надзвичайним і Повноважним Послом в Україні п. ЮраємСівачеком, заступником міністра Любомиром Регаком, пані Генеральним консулом в Ужгороді Янкою Буріановою провели переговори голова ОДА Василь Губаль та заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Брензович.
Голова Закарпатської ОДА, зустрічаючи поважних гостей, подякував в їх особі Словацькій Республіці за підтримку України, й зокрема, за лікування поранених майданівців (до слова, зараз у країні-сусідці лікують і чотирьох бійців АТО). Василь Губаль сказав: "Словаки зажди були нашими партнерами і ця співпраця дуже важлива для закарпатців. У нашій області живе більшість представників словацької меншини України і це важлива для краю громада, співмешкаємо й маємо добрі стосунки. Зі Словаччиною значуща й співпраця у бізнесі, у промисловій сфері. Звісно, нам би хотілося більшого, і будемо цього прагнути".
Керівник краю підкреслив: потребуємо підтримки словацьких партнерів у поступі до енергонезалежності і в збереженні суверенітету України, що є пріоритетом. Також Василь Іванович висловив думку, що, вочевидь, Закарпаття є прикладом  у співжитті представників різних національностей. "Зараз маємо чудові контакти із Пряшівським краєм, але хотілося б іще більше співпраці, і з іншими самоврядними регіонами, містами тощо" – наголосив голова ОДА, підкресливши: "Ми налаштовані на відвертість і прозорість".

 

Детальніше>>>>>>>>>>
Голова Закарпатської облдержадміністрації просить громаду допомогти викорінити корупцію

Допомогти викорінювати корупцію на Закарпатті попросив голова Закарпатської ОДА Василь Губаль журналістів і громаду у середу, 15 жовтня, на прес-конференції.
"У всіх прошу допомоги. З усіх боків відчуваю опір – бюрократів і людей, які вибудували корупційні схеми. Запевняю: у мене хребет сильний, маю міцний закарпатський характер і готовий протистояти. Але самому – важко. Потребую вашої підтримки, потребую команди. І тому й запросив громаду допомагати, у тому числі і у кадровому плані" – відзначив Василь Губаль.
Керівник області розповів, що на усіх зустрічах і нарадах із силовиками завжди просить правоохоронців – давайте покажемо, що готові викорінювати корупційні явища. "На жаль, не від усіх отримую розуміння і знаю, що схеми не зникли" – сказав Василь Губаль.
"Я працюю відверто й прозоро, і усіх, хто працює в ОДА, в адміністраціях у районах, інших державних структурах – запрошую діяти так само" – наголосив керівник краю.
Також він акцентував, що команда – у процесі створення: певні кадрові рішення уже прийняті, тривають процедурні моменти. Загалом же буде замінено практично всіх керівників структурних підрозділів ОДА, окрім управління культури. Днями представлять керівника "інфраструктурного" департаменту та людину. яка очолить економічний напрямок, а відтак і заступників голови ОДА, чиї документи зараз на узгодженні у Києві.

 

Прес-служба Закарпатської ОДА
Василь Губаль готовий підтримувати тих керівників на місцях, які ставляться до роботи відповідально і по-господарськи

Голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль, розповідаючи сьогодні на прес-конференції про співпрацю з керівниками на місцях –у районах, містах, селищах і селах краю, сказав, що всіляко підтримуватиме тих управлінців, які проявляють себе як справжні відповідальні господарі.
В останні дні Василь Іванович здійснив дві робочі поїздки – у Воловецький район та у Берегово, й не приховує, що дечим був здивований. "Таке враження, що раніше була певна стіна між обласним керівництвом і тими, хто працює в глибинці. Я переконаний, що деякі із начальників структурних підрозділів, яких я запросив у Воловець, ніколи і не були у селах цього району. Такі відвідини – річ корисна. До прикладу, керівник Служби автомобільних доріг Михайло Попович проводив прийом у Розтоці. Так ось, коли їхав туди, був шокований станом доріг. Продовжимо такі знайомства – за різними напрямками. Чим більше буде спілкування управлінців із людьми – тим швидше і якісніше вирішуватимуться питання" – сказав Василь Губаль.

Детальнiше »
Якими бути канікулам у закарпатських школярів – вирішують місцева влада і колективи

Влада на місцях і колективи самих навчально-виховних закладів вирішують, як організувати навчальний процес, зокрема і стосовно канікул – на цьому наголосив голова Закарпатської ОДА Василь Губаль у середу, 15 жовтня, на прес-конференції.
«Закиди, буцім обласна влада зняла з себе це питання – неправдиві. Ми опікуємося (адже тема організації навчального процесу важлива у контексті потреби економити енергії), але пішли демократичним шляхом. Влада і колективи закладів самі вирішують – як їм працювати. І, до слова, почали це робити більше місяця тому» – сказав Василь Губаль. Він навів приклад шкіл Хустщини, де громада вирішила у січні влаштувати канікули терміном у місяць, з метою і тепло зекономити, і дати учням відпочити.
Загалом коментуючи питання, пов’язані з наближенням опалювального сезону, керівник області констатував: наразі збоїв у містах і районах Закарпаття із підготовкою до зими немає. Процес триває з такими акцентами: по-перше, доведені ліміти газу, які область (і установи та заклади за галузями) не мають перевищити; по-друге, активізується робота з енергозаміщення – переходу на альтернативні газовим системи опалення. Обласна влада готує на розгляд сесії Закарпатської облради програму енергоощадності. Василь Губаль підсумував: «Так, житимемо в умовах економії, й маємо багато й ефективно попрацювати з енергозаміщення. Але запевню: зиму Закарпаття зустрічатиме готовим».

 

Прес-служба Закарпатської ОДАУсього: 4365
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Реєстрація


Логін
Пароль
Реєстрація »  

 

 

 

Усi новини
21 жовтня 2014

Згідно із Законом України “Про вибори народних депутатів України”, 20 жовтня, закінчився термін, коли виборці могли звернутися до дільничної виборчої комісії або до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.

21 жовтня 2014

1 жовтня поточного року Кабінет Міністрів України прийняв постанову, відповідно до якої люди можуть отримати компенсацію частини кредиту на придбання твердопаливного або електричного котла. Відшкодування становитиме до 20% тіла кредиту, але не більше 5 тисяч гривень. Загалом на ці потреби Уряд виділив 50 млн грн бюджетних коштів.

21 жовтня 2014

1 жовтня 2014 року вступили в дію Постанови Кабінету Міністрів України № 509 «Про запровадження обліку осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» та № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерор истичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

20 жовтня 2014

Книгу «Закарпатський гандбол: від витоків до Олімпу» завтра, 21 жовтня, презентуватиме автор Василь Гаджега.

20 жовтня 2014

15 жовтня 2014 року о 15 годині відбулася селекторна нарада з райдержадміністраціями, міськвиконкомами щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.

15 жовтня 2014

У четвер, 16 жовтня, о 13.30 за участі провідних науковців України та країн Вишеградської групи, представників влади,  дипломатичних місій країн В4, Міністерства закордонних справ України, РНБОУ, регіональних науково-дослідних інституцій відбудеться Міжнародна конференція «Регіональна  стабільність на кордонах України та ЄС: сучасні виклики та інструменти забезпечення».

14 жовтня 2014

Завтра, у середу, 15 жовтня, о 15.30 відбудеться прес-конференція голови обласної державної адміністрації Василя Губаля.

14 жовтня 2014

У середу, 15 жовтня, о 10.00  на базі хлораторної станції водоканалу Ужгорода (м.Ужгород, вул. Новодоманинська, 1) відбудуться медично-волонтерські навчання з відпрацювання дій у випадку масового ураження людей під час терористичних актів.

13 жовтня 2014

У вівторок, 14 жовтня, о 10.00 голова обласної державної адміністрації Василь Губаль зустрінеться з Регіональним представником Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні, Білорусі та Молдові Олдріхом  Андрисек.

9 жовтня 2014

Центральна виборча комісія прийняла постанову якою виборцям Донеччини та Луганщини встановлено особливий порядок тимчасово змінити місце голосування. Згідно цього порядку, документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, такі виборці можуть не додавати до заяви. Іншими словами, виборцю достатньо написати заяву в відділі ведення державного реєстру виборців та пред’явити його працівникам паспорт громадянина України.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" ©  Закарпатська ОДА