Містобудівний кадастр Закарпатської області

У Закарпатській області розроблено цільову програму “Програма створення та впровадження містобудівного кадастру Закарпатської області на 2014-2018 роки”. Вказана програма  на протязі тривалого часу не фінансувалася, однак  у бюджеті Закарпатської області на 2018 році передбачено кошти на її фінансування.
 Управлінням містобудування та архітектури  в межах заходів  обласної програми створення містобудівного кадастру на 2018 рік здійснюються відповідні заходи щодо створення внутрішнього геопорталу геоінформаційної системи служби містобудівного кадастру.
Наразі з метою невідкладного забезпечення доступності до містобудівної документації  управління запровадило на своїй електронній сторінці розділ „Містобудівний кадастр Закарпатської області”. Даний розділ  наразі не містить функцій повноцінного містобудівного кадастру, оскільки є тільки умовним інформаційним ресурсом, метою якого є отримання рекомендацій, щодо утворення містобудівного кадастру області та організації інформаційної взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Управління планує з часом трансформувати цей розділ в повноцінний інформаційний геопортал містобудівного кадастру Закарпатській області у відповідності до чинного законодавства.

Схема планування території Закарпатської області Схема планування територій районів Історико - архітектурний опорний план Земельний кадастр

Генеральні плани міст обласного значення Генеральний план Плани зонування території населеного пункту Схеми планувальних обмежень

Детальний план території Адресний реєстр Інформаційні ресурси Схеми інженерного обладнання території

Про портал

Містобудівний кадастр визначається як державна система зберігання та використання геопросторових даних про територію, адміністративно-територіальні одиниці, екологічні, інженерно-геологічні умови, інформаційних ресурсів будівельних норм, державних стандартів і правил для задоволення інформаційних потреб у плануванні територій та будівництві, формуванні галузевої складової державних геоінформаційних ресурсів.
Містобудівний кадастр створюється як розподілена геоінформаційна система та ведеться з урахуванням даних державного земельного кадастру на державному рівні, на рівні Автономної Республіки Крим, обласному та районному рівнях, а також на рівні міст Києва і Севастополя та міст обласного (республіканського Автономної Республіки Крим) значення.
Містобудівний кадастр ведеться Службою містобудівного кадастру, яка діє у складі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, органу містобудування та архітектури Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів з питань містобудування та архітектури обласних, Київської та Севастопольської міських, районних державних адміністрацій та виконавчих органів місцевого самоврядування міст обласного (республіканського Автономної Республіки Крим) значення.

Система містобудівного кадастру включає:

1) організаційну структуру;
2) технічні та програмні засоби;
3) інформаційні ресурси;
4) каталоги та бази метаданих;
5) сервіси геопросторових даних;
6) будівельні норми, технічні регламенти та державні стандарти.

Остання зміна сторінки: 30-03-2018 17:33