В Закарпатській ОДА організували семінар з питань запобігання та виявлення корупції

В обласній державній адміністрації відбулася нарада - семінар для уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції у структурних підрозділах облдержадміністрації, райдержадміністраціях та міськвиконкомах, який організував відділ запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами Закарпатської ОДА. Під час заходу розглянули питання функціонування уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції, а також антикорупційну політику, порядок заповнення декларації про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру, новели антикорупційного законодавства України тощо. 
Крім того, під час семінар-тренінгу доведено та роз’яснено базові практичні інструменти щодо функціонування уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції та подання електронних декларацій про доходи осіб, уповноважених на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування, а також надано вичерпні відповіді на поставлені питання. 
Учасникам семінару директор Закарпатського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Володимир Дупелич вручив сертифікати за результатами навчання «Антикорупційна політика. Е-декларування». 
Як відомо, кампанія з подання електронних декларацій про доходи осіб, уповноважених на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування за 2017 рік триватиме до 1 квітня п.р. 

Остання зміна сторінки: 21-02-2018 09:12