У Закарпатській ОДА представили звіт про виконання бюджетних програм

27 лютого в обласній державній адміністрації відбулося публічне представлення головними розпорядниками коштів обласного бюджету  інформації про бюджет.

Про виконання бюджетних програм обласного бюджету у 2017 році прозвітували керівники профільних департаментів і управлінь Закарпатської ОДА.

Присутні заслухали інформацію про виконання обласного бюджету  за бюджетними програмами та показниками, які досягнуто в результаті їх виконання. Висвітлено обсяги здійснених протягом 2017 року видатків головними розпорядниками в межах реалізації регіональних програм, які затверджені рішеннями обласної ради.

Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України головні розпорядники бюджетних коштів здійснюють публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені рішенням про місцевий бюджет. Відповідна інформація щодо коштів обласного бюджету  розміщуватиметься на веб-сайтах  обласних департаментів та управлінь.

Крім того, інформація про виконання обласного бюджету за 2017 рік, підготовлена департаментом фінансів облдержадміністрації, розміщена в газеті «Новини Закарпаття» № 15 (4726) від 27 лютого 2018 р.

Остання зміна сторінки: 28-02-2018 09:26